Červen 2014

B-day!!!!

1. června 2014 v 10:04 | Brunette girl |  Info site
Tak a je to tu (nebo spíše bylo). Včera tento blog oslavil své první narozeniny!
Všem vám děkuji, že jste tento blog podporovali, naplňovali a dali mu vše co potřeboval. Stejně tak jeho admince, která je za to velmi vděčná!
Moc dobře vím, že byly i krušné chvíle, jako neaktivita...ale bez toho by to nebylo blogování! Přesto si myslím, že ty pozitivní chvíle přesahují (a to o dost)!
Všem vám moc děkuji,tento blog zůstával při životě jen díky vám!
A proto mě o to více raní, že se musím rozloučit...Teď je to pro vás asi šok,ale věřte mi nebo ne...pro mě taky.Loučím se s něčím, co pro mě znamená hodně (možná bych mohla napsat vše?!) Důvod je takový, že tenhle blog zasáhl i do mého soukromého života...a můžu si zato sama. Bohužel, nikdy nepoznáte, kdo přítel je a kdo není. A nikdy nevíte, že vám zabodně kudlu do zad. Poučení? Už nikdy (NIKDY) neukážu blog svým kamarádkám, protože nikdy nevíte, která z nich vlastně tou kamarádkou je. Vím, která z nich to udělala,ale řešit to nebudu a ani vám neřeknu, o co pořádně jde, jen pochopte to, že tento blog ztrácí na svém, když o něm vědí ti, kteří o něm vědět nemají!

Děkuji vám za ten celý rok,který mi z části změnil život. Děkuju za každého z vás, který tento blog navštěvoval a udržoval. Děkuji za to, že mohla být Brunette girl a to jen díky Vám!

Děkuji!

A teď dárky, které jsem si pro vás připravila:
Carly

Candis

Markeeet
(vážně jsem netušila,co za téma mám udělat a myslím, že tohle na blogu může být věčně :))

Perla
(on nemážádný videa! Myslela jsem , že zešílim a když něco najdu je to blbá kvalita a nejde to zrychlit :D Prřo ne? :DD

Lenka a Lucka

E.

C and B

Tomato

MišQa

Katherine


D.
(tohle je pro mou nejlepší kamarádku, kterou bohužel od mého blogování odříznu stejně jako všechny ostatní, takže tady jsme my dvě...Budeš mi chybět...!)
P.S. Já jsem ta oškivější :D Brejlatá líbačka ;)*

Steeva- NEBOJ NAZAPOMNĚLA JSEM NA TEBE, DÁREK MÁM, JEN NEŠEL VLOŽIT, PROTOŽE JE TO MOC VELKÝ FORMÁT A JÁ NEMÁM NERVY NA TO, ABYCH TO UPRAVILA. TAKŽE MI PROSÍM DO KOMETÁŘŮ NAPIŠ TVŮJ E-MAIL A JÁ TI HO POŠLU :))

Děkuju vám!
Mám vás moc moc moc moc moc ráda! <3 A všem přeju do budoucna více štěstí s blogem než jsem měla já...:* Hlavně nikdo nesmíte skončit!!!!!! Stále vás budu navštěvovat :)) Lovískuju vás!!!! ♥♥♥♥♥

Brunette girl

Fanclubs