Březen 2014

Pillows DIY

31. března 2014 v 16:07 | Brunette girl |  DIY
Přemýšlela jsem v jaké rubrice mi tu chybí články a zjistila jsem,že moje schopnost v DIY článcích trošku vázne.
Takže užasi na 100% víte co vás čeká! DIY....................jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej! Já osobně miluju články na tohle téma, tak proč bych nemohla nějaké psát?
Ice cream💕
(pochopíte později ;))

Blend- Just live!

30. března 2014 v 13:59 | Brunette girl |  Blendy
Jak jsem řekla, chci mojízásobu grafiky lehce zpestřit. Pro dnešek tu tedy máme blend. Udělala jsem takový mix všeho :) Musim se v tom zlepšít :D Doufám, že alespoň něčím zaujme!
Co by jste chtěli jako další grafiku??? :)

Zítra přibude další článek na téma mody nebo nějaká recenze (ale tím si nejsem jistá :))

Brunette girl

Spring animation

28. března 2014 v 15:05 | Brunette girl |  Animace
Všude na weheartit a podobných stránkách jsou různé obázky jara a taky animace,kterými jsem se inspirovala. Je to první pokus, nikdy jsem žádné podobné nedělala. Takže je prosím berte s hledem :D
Snad se budou alespoň trošinku líbit :))


!Pokud byste je chtěli kopírovat,jen s viditelným zdrojem a bez úprav!

Brunette girl

Jak to půjde s grafikou a blogem dál?

26. března 2014 v 15:45 | Brunette girl |  Info site
Dnešní článek asi nebude nic zábavného, ale pokud jste má Affska a tento blog máte rádi, přečíst byste ho měli!

O co jde?
Tento blog, jak všichni víte, začínal zaměřením převážně na grafiku a sem tam něco přilítlo z mého života nebo nějaký článek na téma mody... Teď je to spíše naopak, vedu si tu modu,30 days project, sem tam deník a teď už celkem málo grafiku. Takže doufám, že teď budete respektovat a chápat mé následující rozhodnutí:
(3) Tumblr
Designy-objednávka:
1. do konce dubna bude pauza a nebudu přijímat žádné objednávky
2. bude na to nový formulář (ostatně jako na spoustu jiných věcí)
3. dokud se opět nezačnu zajímat o TVD a TO, nebude možnost si na tato témata objednat (vážně už toho mám pokrk....všude samej Damon, Katherine, Davina............už vážně nemůžu a vím, že hodně z vás to uplně nepřijme)

Wardrobe:
1. přemýšlelajsem o zrušení a později novém náběru (definitivní rozhodnutí zatím není!)
2. TVD a TO, já už vážně nevim co s tim, ale už nemám nápady. Nevim, kde mám hledat nové fotky, jak mám celý design sestavit. Je to vážně těžké, takže jak to bude dál bůh ví.
3. pokud wardrobe celkově nezruším,udělám nový náběr a tentokrát si budu vybírat podle tématu, ne vztahu k blogerovi (to bude celkem drsný, ale musim brát ohledy i na sebe)

Ostatní grafika (blendy, PNG, animace.....apod.)
1. chci to tu o něco rozšířit a věnovat se tomu převážně v "designové pauze"
2. bude nový formulář na objednávky

Grafická úprava mého blogu:
1. už to tu vážně potřebuje změnu, takže se chystám na nový design,který bude konečně pro mě
2. tématem dám nejspíš opět modu(Měla jsem v plánu Eda Westwicka, mám už i fotky.Ale nějak nemám náladu na osoby......možná Ed bude na dalším :))
3. plánuji ikonky Affs
4. ikonky pro můj blog
5. fanclub pro můj blog

Doufám, že mě ve všem chápete a nicto nezmění na mém vztahu k vám!
Nemyslete si,že jsou to pro mě lehké rozhodnutí. V případě blogu jsou to ty nejtěžší! Easy

Tento článek měl vyjít až ve čvrtek, ale dala jsem ho dřív, aby jste si ho přečetli všichni a v pátek mohl bez ohledu na tenhle přibýt dálší........proto si přečtěte i můj první dnešní článek (grafika ;)) ZDE

Děkuju vám
Brunette girl


Design- Katy Perry PRISM

26. března 2014 v 14:30 | Brunette girl |  Ordered design
Po velmi dlouhé době jsem se konečně dokopala udělat design na objednávku.... Je pro Markeet, konečně vyměníme ten vánoční design že? ;) Doufám, že se bude líbit a nějakoutu chvilku na tvém blogu pobude ;) Napiš mi prosím na e-mail heslo k blogu :))

STAV:zadaný|SPOKOJENOST:90%|TÉMA:Katy Perry PRISM|PROGRAM:Pfsx

Jinak: zítra přibyde článek na téma grafiky, ale trochu jinak....Potřebuji vám vysvětlit jeden problém a domluvit se s wardrobe (mimochodem Carly-pošli mi obědnávku na březnový design (pokud tedy chceš nový) a teď nevim, která z holek (KatherinxPerla) je s designem na řadě-myslim, že Perla, ale jistá si nejsem :))


No bude to komplikované (celkově já a grafika)

Snad se vám tento design líbí, pokusím se nastavit co nejdříve ;)

<3
Brunette girl

Závisí na mně existence světa?

24. března 2014 v 16:45 | Brunette girl |  My diary
Právě teď tu řvu jako dítě.......a otázkou je nejspíš proč?!
Moji milovaní rodičové si snad vážně myslí, že na mě zavisí všechno a pokud se nedostanu na gympl nastane konec mého života. Jako vážně?
To musim přijít ze školy, kde jsem kvůli přímačkám byla dokonce déle než všichni ostatní a začít se učit dokud neodpadnu? Vážně se toho stane tolik? Mám od 1.třídy samý jedničky, ale jak tak koukám musim udělat přímačky na oba gymply, abych byla perfektní a nakonec, ani to by nejspíš nestačilo!
Neustále mi tlačí, jak já se tam nedostanu a mé dvě kamarádky ano, prostě jsou lepší než já.Ve všem? To nevim, ale v učení určitě. Prosim vás samý jedničky neznamenaj nic,pffffffff co si vůbec myslim!
Stupid things
Moc se ti omlouvám Markeet, že ten design ještě neni, ale právě jsem dostala seřváno, jak moc jsem líná a pitomá. A jakou má vlastně cenu relaxovat? A splnit slib, který jsem ti ohledně designu dala.
. | via Tumblr
Vím, že to se mnou myslí dobře, ale povídat si o tom, jak moc jsem strašná a -D. skvělá i u nedělní snídaně je moc i na mě. S mámy komentářem: už jsem ti o přímačkách dlouho nic neřekla! Dobře ty mami,vydržela jsi to jarňáky a kousek týdne, vážně perfektní, děkuju , že jsi si vzpomněla!
life | Tumblr
Asi se vážně zboří svět když se dostanu jen na jeden gympl asi vážně jo.................
✖️✖️✖️
Jak moc se nenávidim! Neslibuju vám,že se ještě uvidíme, protože nedostanu pokoj, dokud se tu neudusim papíry s matematikou a češtinou. Držte mi palce ať tohle přežiju!

S rozmazanou řasenkou, Brunette girl <3

6. den - mé závislosti

23. března 2014 v 22:30 | Brunette girl |  My diary
Moc vám děkuju za hlasy v soutěži. Skončila jsem 3. a dovoluji si tvrdit, že je to jen kvůli tomu, že jsem nemohla být na počítači a nic dělat, no neva. Vedla jsem po celou dobu soutěže až na 1 kolo :D Takže pro mě jsem vítěz ;)
(ještě navíc to poslední kolo bylo o proti ostatním krátké a nebylo ani žádný upozornění, že se to tak brzy uzavře, což mě upřímně mrzí. Ale každej má jiný způsoby, co dodat :))
Děkuju vám! <3
Untitled | via Tumblr
A teď k tématu, další ze 30-ti dnů. A to 6. je na téma- mé závislosti. Vím, že by se nad tímto tématem dalo dost zamyslet, ale koukám na Pána prstenůa sotva se soustředimna klávesnici :D Ach ten pocit..........hah, Milášek :*

Teď se asi budete asi divit, ale já nejsem závislá na ničem....ano je to tak. To o čem píšeme jako o závislostech závislosti nejsou :) Nikdo z nás není ;)
Jsou to jen "závislosti" :D
(jo dobře, je to zamotaný.........ale ty uvozovky jsou vážně důležitý!)
Unicorn & Drugs
1.
Počítač
Všichni jsme v této době "naživu" jen díky počítači. Umíte si představit bez něj žít? Jestlimi někdo bude tvrdit, že ano tak je naivní! Odvíjí se odtud už téměř všechno....myslím, že všechno do budoucna závisí na elektronice a trošku mi to vadí. Záliby, práce, školství,veškeré informace......................málokdo ještě dokáže udělat např. referát jen za pomoci knih :) A bohužel, na počítači závisím i já!
Well..thats me

6. kolo s Carrie

23. března 2014 v 9:00 | Brunette girl |  My diary
Ahojda,
nejprve bych se chtěla omluvit, že jsem naposledy přidala článek v úterý.Důvod byl jak škola tak můjproblematický počítač :S Nechci dělat článek o tom, jakej křáp mám a blablabla, tak snad bude stačit jednoduché:
OMLOUVÁM SE! <3

A teď k věci:
Postoupila jsem do posledního kola, kde se rozhodne kolikátá skončím na stupni vítězů ;)
Doteď jsem si s Carrie vedla, řekla bych velmi dobře neli skoro ze všech nejlépe :)) Mám to ale skvělé Affíky :*
Takže moc vám děkuji a prosím vás, jestli se mnou ještě tohle poslední kolo vydržíte a znovu věnujete svůj hlas Carrie :)

Hlasovatmůžete ZDE

S láskou,Brunette girl <3

Daisy style

18. března 2014 v 20:04 | Brunette girl |  Fashion ♥ :*
Květiny jsou vrcholem mody(tedy podle mě-rejpalům hold neporučíš :)), dovoluji si říct po mnoho let. Květiny jsou a vždy budou krásou světa.Aťv zahradnictví, obrazech, fotografiích nebo právě modě. Teď je najdete všude a je jedno jakého jsou druhu, barvy, tvaru, vůně a nedbá se ani na jedovatost ;) Článků o modě spojené s květinami je mnoho, a proto se chci zaměřit na krásné Daisy nebo-li kopretiny.
Daisy

5.kolo s Carrie-jde o 4. místo :)

17. března 2014 v 17:17 | Brunette girl |  Info site
Přiznám se,že už jsemsi myslela, že 5.kolo je poslední a ono prd. Celkem mě to zklamalo, protožeje to fakt až moc dlouhý a přiznám se, že už mě ani trošku nebaví si shánět hlasy. Promiň Sheilo, ale nechceš dát tohle kolo jako poslední? Už to fakt nezvládám.... :))
80s
No, ale na druhou stranu.............. je vážně užasný , že jsem mezi těmi "nejlepšími". Vážně je to super pocit!
A protobych vás znovu chtěla poprasit (prosit ;) :D) ,jestli byste mi mohli dát hlas ještě v 5.kole a uvidíme, jestli to dám do závěrečného 6. :)

Hlasovat můžete ZDE

Děkuji <3
Brunette girl


Liebster Blog Awards 2*

16. března 2014 v 12:47 | Brunette girl |  My diary
Je tak rychle: JSEM ZPĚT! :*
Byly to nejužasnější prázdniny! Možná vám k mým jarňákům napíšu inviduální článek, ale teď k mé další nominaci ;)
http://distilleryimage11.ak.instagram.com/bd33a5a8ac6611e3a1350ed1a7a1b307_8.jpg
(A takhle jsme měli celý týden ;))
Jinak: jeto fotka z mobilu,takže nějak super kvalitu čekat nemůžete :)

Nominoval mě Idreamer/Sliki což mě opravdu moc potěšilo, protožeto většinou letí mezi Affs což mi nejsme.
Moc děkuju :*
10 faktů ani 10 otázek už dělat nebudu, takže nikoho dál nominovat nechci:) Bylo by to nekonečné!

Otázky pro mě:
1. Umíš zpívat? -Hihi..........nebudu to rozpitvávat! Ale můj zpěv by svojí falešností překonal všechny falešné lidi na planetě :D
2. Umíš hrát na nějaký nástroj? - Chtěl(a) bys hrát? -dříve jsem hrála na varhany, ale přestala jsem ( je fakt, že mě tomrzí, ale....) vždycky jsem chtěla hrát na klavír :))
3. Vysněná práce. -novinářka (dokonce bych klidně psala i o zadělaný politice, baví mě to :))
4. Co bys nepřál(a) svému "úhlávnimu" nepříteli? -nepřála bych mu nic.Ani nic dobrého, ale ani asi nic špatného. Ať si žije svůj zadělaný život dál, ale neplete se do toho mého!
5. Mít 60 falešných kamarádů nebo zůstát sam(a)? -jsem asi více samotář, takže bych radši zůstala sama :) Nedělalo by mi to tak velký problém....
6. Oblíbené celovečerní filmy? -všechny Marvelovky, co jsem doposud viděla+Harry Potter (všechny díly)
7. Na čem si byl(a) v kině naposled? -Frozen
8. Kino X Divadlo - Proč? -Asi kino. Divadlo je nádherný, zážitek z představení taky, ale.......pořád z něj mám divný pocit.Je to zvláštní, ale divadla mi jsou často dost nesympatická. Netušim proč, ale je tomu tak :) Možná to neni nejlepší důvod proč dávám přednost kinu před divadlem, ale můj důvod to je :)
9. Názor na "továrny na talenty" (Szuperstár, X-faktor, Hlas)? -nekoukám se na ně :D Porotci jsou podle mě většinou (ne vždycky) blbci (Ewa Farná a Superstar-nejhorší porotkyně, co jsem kdy zažila) Je fakt, že je tam často hodně talentů (James Arthur <3). Takže zkrátka-nemám tyhle továrničky ráda především kvůli porotcům. A když už tak dávám přednost zahraničním továrnám.
10. Změnil(a) by si něco ve svém životě? -Změnila bych toho spoustu, ale začala bych přístupem, který mám ke všemu. Je dost negativní :) A dále by následovalo moje sebevědomí :) Fakt bych nějaký potřebovala najít :))
love yourself
Páni, docela těžké otázky :D
No snad jste to dočetli až dokonce :))
Brunette girlHiatus už od soboty

11. března 2014 v 10:19 | Brunette girl |  Info site
Už od soboty mám hiatus, který jsem ta trochu neoznámila za což se omlouvám :S Ale to víte než v Rakousku chytnete wifinu a navíc vám v tom brání Simíci :D

Takže tak vám oznamuji hiatus :D Tak trochu pospíchám, letíme na běžky na který se nám trochu nechce , ale fajne viď E. :D

JInak postoupila jsem do 4.kola soutěže s Carrie, tohle kolo je poslední. Takže vám mocmoc děkuju, že jsem se jen díky vám dostala tak daleko! Nikdy jsem nečekala, že to dokážu, že to vy dokážete :)) Vážně to pro mě dost znamená a jsem moc ráda, že právě vy jste moji Affíci <3

Mámka tu už nervuje take musim.......... hlasovat můžete ZDE

Děkuji!
Brunette girl

Liebster Blog Awards

7. března 2014 v 16:13 | Brunette girl |  My diary
Bylo mi trochu podezřelý, že se mi tato nominace vyhla oproti minulému roku,to to lítalo :D Ale opět jsem neměla pravdu :D A nominovala mě moje milovaná Sheila <3 Moooooooc ti děkuju :D

Pravidla všichni na 99,9% znáte, takže jdu na to ;)

10 faktů o mně:
 • mám ráda ocet naředěný vodou i bez :D (je to magorní fakt,ale co ;))
 • nemám ráda kočky i když jednu máme (spíše jednoho :D)
 • English tea <3
 • milovnice pálivého (tím myslím opravdu pálivého) jídla
 • radši běžkuju než lyžuju (což je v mém věku celkem vyjímka :D)
 • 3x jsem navštívila V.B. i s Londýnem a v dubnu jedu po čtvreté :))
 • koktám na veřejnosti+třese se mi hlas
 • dávám si pauzu ohledně TVD a TO (příde mi to už moc, je toho všude tolik, že už mě to přestává bavit :(
 • jsem klaustrofobik
 • žárlím i na kluky s kterými se jen kamarádím a nic jiného s nimi nemám :D
Otázky od Sheily:


1. Co tě baví dělat ve volném čase? - nejčastějším jevem je asi blog, knížky, beauty videa.....a touhle dobou i sešlosti s magorkama :D (moje 3 střeštěné kamarádky :D)
2. Koukáš na upíří deníky? (tvd) -momentálně si dávám pauzu :))
3. Máš nějaké zvíře? -mám psa (Bublina) a kocoura (Jonatán)
4. Jaký stát by jsi chtěl/a navštívit ? -Californii (spíše celé USA), Švédsko ( celý Skandinávský poloostrov ;)) +je toho více kam bych ještěchtěla jet, ale napsala jsem ty,kde jsem nebyla.
5. Máš nějaký sen? - Já jich mám :D A kdo ne?
6. Oblíbená barva? -krémová,růžová,černá,bíla (jo je jich více :D)
7. Z čeho máš strach? -z výšek, stísněných prostorů, pavouků, smrti...našla bychtoho mnohem víc, ale tyhle jsou TOP
8. Baví tě sportovat? - upřímně měmoc baví běžkovaní, ale jinak na sporty nejsem :S
9. Jaký je tvůj názor na falešný lidé? - to bycho tom musela napsat článek, abych to pořádně odůvodnila :D Ale jaký to asi je? Měli by se jít vycpat.........ale na druhou stranu? Tolik vycpávací hmoty neseženem, každý je nějak falešný!
10. Chtěl/a by jsi být upír : Ano chtěla :D Bojím se smrti a toho, že potom už nic nebude a konec, finito, bye bye světe! Takže..........ale zase vidět všechny kolem sebe umírat, nevim nevim :/
10 otázek pro nominované:
 • Která květina by tě nejlépe vystihla?
 • Kniha, která tě zacelý tvůj život nejvíce zaujala a zatáhla do příběhu?
 • Do you like english tea? :D
 • Vadí ti Němci nebo znich máš špatný pocit?
 • Proč ti vadí (pokud ti vadí)?
 • Který člověk ti nejvíce chybí v tvém životě?(ať už jsi ho ztratil/a jakkoliv)
 • Česká kuchyně nebo exotická?
 • Tvá nejoblíbenější aplikace na mobilu?
 • Oblíbená beauty vlogerka či blogerka?
 • Tvůj názor na Milouška? :D (Miloš Zemam dámy a pánové :D)
Doufám,že se vám, mé fakty, odpovědi a otázky líbí a dále budou pokračovat tyhle krasavice:

D.
Steeeva
Annie-Anny
Perla
MišQa

Nemusíte to dělat, ale stejnak,bych si ráda přečetla vaše odpovědi :)


Brunette girl

5. den - okamžik, kdy si přemýšlel/a o sebevraždě

6. března 2014 v 16:15 | Brunette girl |  My diary
Chtěla bych trochu popojet s mím projektem 30 days, takže jsem serozhodla pro 5. den :)

Okamžik, kdy jsem přemýšlela nad sebevraždou?
Přiznám,že už dlouho jsem o něčem takovém nepřemýšlela...naposledy když mi bylo tak 10? možná 11. Jsem trochu nervní a výbušnej člověk, takže párkrát, když mě něco vážně naštvalo mi hráblo a začla jsem plánovat. Měla jsem to opravdu promyšlené, ale nebyla bych to já, kdybych se nebála jen maličkého říznutí, které je pro mě smrtelné :D
Highway to hell♦️
Párkrát jsem se dokonce odhodlala vzít si nůž a přiložit si ho k nastavenému zápěstí. Ale pak, když si uvědomíte, co vlastně chcete udělat, hned nůž upustíte a rozbrečíte se ještě více nad tím, že se chcete vzdát nejdůležitější věci vaší existence! Už jsem natohletéma dlouho nepřemýšlela, tím způsobem, že bych to chtěla udělat. Spíše se na to koukám z jiného pohledu... Jaké to vlastně je?
Dead Inside | Tumblr
Mám neskutečně silný strah z výšek. Jakmile se mi nastkytne příležitost a jsem někde hodně vysoko,přemýšlím o tom, jakébyto bylo se rozeběhnout a zjistit jaký je to skočit a už se nikdy nevrátit. Je to šílenství, nikdy bych to neudělala, ale...ten nápad a pocit se mi nějakým způsobem zamlouvá. Brala bych tuto sebevraždu jako nejvíce vhodnou pro mě. Myslím, že je to zajímavé zamyšlení i když šílené. Ale ona samotná myšlenka o sebevraždě je šílenost!

Můj závěr? Okamžiků, kdy přemýšlíme o sebevraždě se v životě naskytne mnoho. Důležité je tento okamžik neuskutečnit.... vždy máme na výběr a vždy jsou minimálně dvě cesty řešení. Nikdo nemá důvod se zabít!
Via Tumblr
Brunette girl

3. kolo s Carrie?! :*

4. března 2014 v 14:56 | Brunette girl |  Info site
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa YES!Moc, moc vám děkuju,že jste mě dostali i do 4. kola!
Jak moc vás miluju.... <3

A proto bychvás chtěla poprosit o takovou užasnou podporu i v 3. kole :)
Opět:Brunette girl-Carrie
Vážn jste mě moc potěšili! :) A chtěla bych i poděkovat kamarádům ze školy! Jste dokonalý! (i když vim, že na tenhle blog většina nepůjde a netuší o co jde :D Ale hlasujete,takže... :D <3)
the carrie diaries | Tumblr
Tak moc vás všechny chci obejmout <3! ;)

Hlasovat můžete: ZDE


Ještě jednou moc děkuji!

Brunette girl

4. den -jak důležité je pro tebe vzdělaní

2. března 2014 v 10:29 | Brunette girl |  My diary
Máme tu 4. den po několika týdnech :D S tématem jak důležité je pro mě vzdělání.

Ve škole patřím do řady spíše jedničkářů a to podle mě zčásti dokazuje, že je pro mě vzdělání velmi důležité. Možná se budete divit, ale i přes mé jedničky na vysvědčení i v deváté třídě mě někteří mají za flákače a lenošku. Nejspíše si myslí, že bych do toho měla dát víc...ano, já vím, že mám na víc a že bych toho ze sebe dostala o něco více, ale to bych se musela mnohem intenzivněji učit a já mám i jiné zájmy než to! Nejsem ten typ člověka co v tom leží! Navíc školu zvládám i bez (častého) učení, tak co po mně ještě chtějí? Aby nebyla šance dostat 3, která občas přilítne?
Wednesday, Australia!
Vzdělání je pro mě důležité, ale nemyslím si, že by se to mělo tolik přehánět! Všeho s mírou,prostě nedokážu být jako mé dvě kamarádky o kterých si dovoluju říct, že se učí více než já.
☝️
Dokazuje to podle mě i to, že i přes můj strah z lidí a často i požádání o něco v obchodě nebo jen vkročení do cizí společnosti (což je pro mě opravdu horrorový zážitek) chci odjet na rok pryč. Na jiný kontinent, s jinou kulturou, bez znalosti jazyka, s novou školou (což je těžké i v rodné zemi). A přes to vše jsem se rozhodla,že prostě za pár let ( asi v mém 3. ročníku střední školy) odletím sama bez ničeho do Ameriky za jiným životem. A vše to dělám jen kvůli tomu,aby se zlepšiko mé vzdělání a překonala jsem strah.
New York City
Netvrďte mi, že je mi vzdělání ukradené. Přestože to nijak nedokazuju, je pro mě velmi důležitou částí života a myslím, že vždy bude!
Kori-Chell | via Tumblr
Brunette girl

Design Dianna Agron

1. března 2014 v 20:25 | Brunette girl |  Ordered design
Konečně jsem splnila další objednávku tentokrát s Diannou Agron. Nejspíše jí znáte ze seriálu Glee jakou Quin :))
Je pro mojí kamarádku ze školy, která má právě blog o Glee a všeobecně hercích :) Děkuju, že jsi si vybrala právě Quin, neni to tak otřepaný téma jako TVD :D No znáš mě ne? :*


Začíná Harry! Bye ;)

Brunette girl <3

Fanclubs