Únor 2014

Legíny a jejich problematika

28. února 2014 v 17:38 | Brunette girl |  Fashion ♥ :*
Slíbila jsem článek o modě a máte ho mít :D Tentokrát vám přidám můj názor na legíny a jejich problematiku.
... | via Tumblr
Možná by bylo zajímavý říci, jak mě napadlo zrovna tohle téma. Takže začnu :
U nás na škole je spousty holek, co si neuvědomuje co legíny dokážou s jejich pozadím a dnes jsem se o tom po několikáte přesvědčila :D Mám jednu "kamarádku" , kterou považuji za dívku slepou ohledně některých jejích chyb, které upřednostňuje místo toho aby je skrývala. Jedna z chyb jsou právě její způsoby nošení legínů, vytáhnout co nejvýš? Ať jde vidět,co se dá? :S Pardon, ale ... legíny vytažené až po krk a do toho zastrčené tričko, hmmmmmm tak fajn!
Fashion | via Tumblr
Názor na nošení legínů? Ano, nosme si je, kdyby byli k nenošení nevyrávili se, že? Jsou pohodlné, často nádherně vzorkované... Ale zamysleme se,jak je nosíme. Já jsem typ člověka co schvaluje dlouhé tričko, svetr,košily zavázanou přes pozadí, která nikdy nic nezkazí a váš zadeček nijak nezohaví. Měli bychom si přiznat,že užasné legíny sice jsou, ale zadeček vám hezký neudělají, spíše v nějakém případě naopak.
Untitled


💗

Vytažené až ke krku se zastrčeným tričkem: ha dámy,tak to považuji za problém a nevkus! Je fakt, že holky tohle berou jinak než kluci. Alespoň ty debílkové od nás, kterým příjde vše sexy, hlavně když je zadek vidět pořádně! To je vážně neznechucujou zadečky s přetékajícím okrajem přes spodní prádlo?
A www*_*


hunter! | via Tumblr
Já legíny neodsuzuji téměř u nikoho, pokud....máte vhodné spodní prádlo (což jsem postřehla málokdy :D) nebo máte alespoň něco delšího, co vám zadeček trošinku zakreje :)

Jo a mimochodem, často prosvítají což není zrovna lichotivé :D
(extrém, ale na zastrašení ? Dokonalý! :D)

Doufám,že jsem tímto nikoho neurazila, ale věřím, že nikdo tady nenosí legíny se špatným spodní prádlem či dementně zastrčeným tričkem :)) (Pochopím,když se mnou nebude někdo souhlasit :))

Pokud chcete vědět důvod mé nepřítomnosti: ZDE

Brunette girl
(Hey, D. a E.víte o kom mluvím, mám pravdu? :D)

Co se se mnou dělo?

28. února 2014 v 15:35 | Brunette girl |  Info site
Ahojky ^-^
Chtěla bych vámvysvětlit moji neaktivitu bez omluvy. Moje mamča začíná lehce řádit, takže mi opět zabavila počítač a řešení to nemělo ani v nejvyšší nouzi :D

Jeto jediný důvod, proč jsemse nemohla omluvit a proč jsemtu tedy nebyla :) Dokoncemi vyhrožovala i knížkou? What?! Ostatní rodiče jsou ráda, když jejich děti čtou a mně vyhrožují, že mi zakážou i to? :D Upřímně,jsem chytla výtlem a mamka taky, ale situaci s počítačem to nijak nezlepšilo :D Ak tomu navíc se mipodařilo zabavení i mobilu, ale tento zákaz vydržel asi 30min :D (samozřejmně mě to stálo obsluhování mého vychytralého taťuldy :D)

No snad chápete dnes přibyde článek na 100% a nejspíš něco s modou ;)

Brunette girl (už několikrát jsem napsala Brunette gril :D Haha šikulka ^-^

2.kolo soutěže s Carrie Bradshaw

24. února 2014 v 20:42 | Brunette girl |  Info site
Děkuji
Pomohli jste mi dostat se do 2.kola o nejlepší hrdinku! Kterou v mém případě zastupuje Carrie Bradsahaw ;)
Jste zlatí!Bez vás bych to nedokázala! Tímto bych vás chtěla požádat, jestli mi pomůžete k postupu do 3. kola a opět za Carrie a za mě zahlasujete! :)

Hlasovat můžete ZDE

21 Hot Celebs You Forgot Are Turning 21 This Year | Teen.com
Hlasy oplácím! A ve velkym :D
Ještě jednou děkuji! ♥♥♥

Captain America

23. února 2014 v 18:33 | Brunette girl |  Animace
Slíbila jsem grafiku, máte ji mít ;)
V předchozím článku jsem se ptala jaké téma animace by jste uvítali a vevětšině jste to nechali na mě, což jsem nakonec zvolila jako nejlepší :D Pořád jsem dumala nad tématem a pak mi to cvaklo!Včera dávali Marvelovku: Capitán Amerika (awwwwwwwwwww jak já tyhle filmy miluju!) Takže proč ne se sexy capitánem?
Zhodnoťte sami ;) :*


Chtěla bych tímhle způsobem asi udělat všechny mé oblíbené hrdiny a i záporňáky :) Souhlasíte?

Jo a přemýšlela jsem ,že bych tady na blogu uspořádala první soutěž, šel by do toho někdo? :)

Témata:
Nejlepší Marvelový hrdina (př. Thor, Iron-man, Captain America)
Nejlepší Marvelovský záporňák (př. Loki, Joker)
Písnětemi dokomentů, jestli byste se někdo zapojil a co by bylo lepší: hrdina VS.záporňák :)

Brunette girl

Spring is coming

23. února 2014 v 11:36 | Brunette girl |  My diary
Awwwwwwwwwwww Jaro! Šalalalalal <3
Konečně jsem kompletně zdravá s kompletně nezdravim počítačem :D (základní funkce jako internet a Pfsx fungují :D) Jsem si vědoma toho, že dnes má být článek o grafice, ale.... jaru chci věnovat pozornost jako první!

Teď jsem byla vyvenčit psa (přesto,že jsem odmítala :D), ale mamka řekla! (a že je venku krásně-zná te to ne?)
Tak jsem čapla vodítko smradlavou Bublinu (naše fenka :D,zas se v něčem vyválela :S) a šla jsem!

Hned jak jsem vyšla polechtal mě teplý vánek a osvěžil mě nádherně čistý vzduch! Po tom týdnu doma to bylo jak v pohádce! Sluníčko hřálo, ptáčci zpívali a našlo se i pár poupátek ba dokonce květů! Nikdy jsem tohle nevnímala jako něco speciálního, ale teď mi to vážně dalo dokonalou náladu a pocit :) Hned jsem se zamyslela nad modou :D Zase nosit sukně bez silonek, kraťasy, tenisky, baleríny a blablabla. Ještě trochu tepleji a I´m happy!

Odpo vyrážíme s E. na kolečkáče, takže užse těšim na moje brždění, alá chyť se čeho můžeš nebo zajeď na pole :D No bude to zajímavý :D

K večeru přidám grafiku ;) Asi animaci. Napište mi téma :)) (ne nic s TO,TVD,TW,PLL :D)

Vaše Brunettka <3

Design Stefarine

21. února 2014 v 9:10 | Brunette girl |  Ordered design
Počítač uplně v pořádku ještě není, ale něco málo tu dokážu,jen díky mému super taťuldovi, kterého považuji za genia! :D KOnečně jsem dodělala design pro Sheilu :) Myslím, že se celkem poved i přes téma,které neschvaluji :D (Proč máte všichni rádi Katherine? Nepochopim. Nebo spíš Katherin ve spojení se Stefanem!)
Takže už asi víte, co je tématem designu :D Nastavímho do konce týdne :)

STAV:zadaný|TÉMA: Katherine a Stefan|SPOKOJENOST:96,25%|PROGRAM:Pfsx

Doufám,že to čekání stáloza to Sheilo :)

Brunette girl

Aaaaaaaaa, what?

20. února 2014 v 10:20 | Brunette girl |  Info site
Ahojda :)
Chtěla bych vám vysvětlit proč teď nejsem aktivní a ani jsem vám nestihla poděkovat za všechny hlasy co jste mi dali v soutěži a blablabla.

Takže:
1.Moje nepřítomnost: jeden z důvodu by mohlo být to, že jsem nemocná,ale důvod to není(většinou jsem o nemoc právě jen na blogu :)). Hlavním důvodem je , že mi D. poslala nějakou podělanou prezentaci přes skype a viry z jejího počítače tak poslala na muj a je celej v pr*eli. Všechny programi shořeli a tak hrozí, že za chvilku ztratí všechno, veškerou grafiku...fotky-vzpomínky. Už nevim co mám dělat. Takže snad chápete, tohle píšu na sestry počítači, který je vybitý a ona si pilně schovala nabíječku (mrcha!)

2. Designy: Perlo-moc mě mrzí, že ti design nemohu nastavit, budu ráda kdzž v počítači vůbec zůstane :/ A všechny objednávky hlavně Sheila: už čekáš dlouho a ten večer co mi umřel počítač už jsem dolaďovala poslední nedostatky, taky doufám, že tam stále bude a až se všechno dá do pořádku, pokusim se vše dodělat. Snad si ještě počkáte, moc vám děkuju za pochopení.

The fact


Aaaaaaaaaaaa už mi zbývají jen 3 minuty.

Všem děkuji za hlasy, snad postoupím do dalšího kola :) Moc mi pomáháte. Lovískuju vás! <3

Omluvte mě za všechny hrubky píšu to dost na rychlo :) A s jinou klávesnící, než jsem zvyklá, takže....

Brunette girlDesign- The Charmed diaries

16. února 2014 v 10:07 | Brunette girl |  Wardrobe
Konečně poslední únorový design pro wardrobe a vrhnu se na obědnávky :) (Sheilo ;))
Tenhle mě upřímně po trochu delší době vážně bavil, je to asi tématem, ke kterému mám svůj vlastní vztah :) Ai přesto,že jsou to postavy z TVD, mě to opravdu bavilo :)) Děkuju Perlo! <3

STAV:zadaný|SPOKOJENOST:96%|TÉMA: The carmed diaries|PROGRAM: Pfsx

Nastavím ho k večeru (doufám:) )

Líbí se vám? ;)

Brunette girl

(JInak, omlouvám se, že včera nebyl článek ohledně mody,ale byl celkem plný den a jeli jsme na malinké nákupy, článek mohu napsat i na tohle téma jestli chcete :))

Matlanice- Avril Lavinge

12. února 2014 v 17:42 | Brunette girl |  Blendy
Dneska jsem přemýšlela co přidat a myslím, že včera měla být grafika, kteoru jsem nějak vypustila. Teď se mi naskytla příležitost (asi 5min) zapojit se do světa blogu a nějakou tu grafiku přidat. Bohužel jsem žádnou novou nevytvořila, ale našla jsem jeden starý dá se říct blend?! ,na kterém jsem se naučila hlavní efekty, které používám.Je děsný, protože je tam vše,ale to byl učel (bylo to do vzdělávací soutěže :))
Je s Avril Lavinge, tak alespoň pro zasmátí :D


No je to zajímavý :D

Brunette girl

Dungarees- lacláče

10. února 2014 v 17:56 | Brunette girl |  Fashion ♥ :*
Dneska je pondělí a podle mého nového rozvrhu, který vydrží nanejvejš týden :D (jop, to jsem já ;) ) je nařadě moda, která už dlouho nebyla (ale byla dlouho v plánu :D)

Tématem jsou lacláče.Asi si říkáte co? Ale jo je to tak. Tohle dobou se podle mého vrací do mody nejen v podobě kalhot, ale i kraťasové a šatové podobě. Vím, že je spousty lidí co lacláče odsuzují (kvůli podobnosti k monterkám :D), ale já je plně podporuju a budu si za tím stát pěkně dlouho ;) Dokonce i jedny vlastním :D Už si můžete vybrat jestli je chcete jako roury nebo volné klasické, stojím si za těmi volnými, protože to jsou prostě pořádný lacláče (A JSOU POHODLNÝ :D ;)). A pokud mi tady někdo bude tvrdit, že jsou volný, takže hey bitch, to neni v modě, tak se pěkně plete. Kdyby nebyly v modě, tak se neprodávaj! A jak mi pak vysvětlíte, proč jsou populární boyfriend jeans?
June 2013! Through Chelsea's Eyes | A Beauty, Fashion


Mé plány do budoucna-blog

9. února 2014 v 18:04 | Brunette girl |  Info site
O tomhle článku a nadcházejících rozhodnutí přemýšlím poměrně dlouho. Potřebuju si to trochu rozvrhnout. Jak dny kdy budou články, tak témata jaký články budou, jak to bude dále s wardrobe a tak nějak blog celkově.
Nějaké rozhodnutí mě vážně mrzí a vím, že vás sklamu (wardrobe), ale jinak to nejde!

Začnu asi rozvrhem,kdyby články být měli.

Po:Ano
Út:Ano
St:Jak kdy
Čt:Ne
Pá:Jak kdy
So:Ano
Ne:Ano

Jde o můj školní rozvrh a rovnou to beru i kvůli kroužkům, či nastávajícím školním rozvrhe. Věřím, že tohle rozhodnutí chápete :)

Co bude za články?:

Po: Moda
Út: Grafika
St: Neurčito
Čt:/
Pá: Neurčito
So: Moda
Ne:Grafika

Deníčky budou dle událostí a nálady :) Přece jenom je to deník o pocitech ne událostech!
Neslibuju, že dodržím daná témata v daný den, přeházet se to může ;)

Kámen úrazu: Wardrobe:


Už totu jednou bylo a nebyloto rozhodně příjemné, ale udělat to musím!
Chci mít více času na různou grafiku a škola s wardrobe mi to trochu kazí. Nestíhám dělat designy a upřímně mě to přestává bavit. Pořád téměř stejná či hodně podobná témata a to je právě ono.Chci si nechat pouze 2 wardrobe...

Vyjímkou je Carly: Pokaždé máš jinou celebritu/téma a to mě baví, nevidím pořád stejný obličej v podobných barvách a tvoje výběry jsou vždy originální :) Pokud máš zájem rozhodně chci aby jsi ve wardrobe zůstala!

ZuzQa a Anne: holky nejste aktivní a vím, že tohleasi nepřečtete, ale musím si vás z wardrobe vymazat :(

A teď je otázka ohledně Perly a Katherine obě dvě vás mám moc ráda, ale vaše témata jsou stále podobná ( je pravda, že Perly méňě) A mě už moc nebaví stále hledat nové fotky Katherine Pierce nebo Eleny Gilbert. Jde o to, že nevím, jak se mám rozhodnout, nechci ani jedný nijak ublížit! Tak prosím něco navrhněte, mám uspořádat anketu? Nebo to vyřešíme nějak jinak? :/

Moc se omlouvám, za wardrobe rozhodnutí, ale nechci dělat něco, co mě přestává bavit, jen kvůli tématu. Snad to vyřešíme nějak rozumně :)

Miluju vás! <3
Brunette girlDesign We are family

9. února 2014 v 17:32 | Brunette girl |  Wardrobe
Haha, počítač je zpět v mé moci :D
Takže jsem konečně dodělala jeden wardrobe design :D No, měla bych začít s dalším, ale ... (vše vysvětlím v dalším článku :/) Design jena témapovídky We are family, vážně dělám radši design jen s jednou osobou ne pěti, ale snad jsem to zvládla :D Katherine?

STAV:zadaný|SPOKOJENOST:86,5%|TÉMA:We are family|PROGRAM:Pfsx


Brunette girl


Zabavený počítač

4. února 2014 v 12:07 | Brunette girl |  Info site
Když už se rozhodnu začít pořádně psát články a obíhat mamča mi zabaví počítač :-D
Co víc si přát? Myslím, že jí to moc dlouho nevdrží a brzo mi ho vrátí, ale nic neslibuju :))
Snad pochopíte. Omluvte mě na těch pár dnů nebo hodin :D
I Love My Computer
<3 Brunette girl

Vyhodnocení kontroly Affs 2014

2. února 2014 v 13:26 | Brunette girl |  Info site
Uplně jsem zapomněla vyhodnotit kontrolu :D Takže je to tady. Myslím, že se většina zapsala a jsem velmi spokojená s výsledkem. Všem moc děkuji, že jste se mnou vydrželi a ještě vydržíte. Mám vás moc ráda, jste součástí mého života a kdyby nebylo vás nebylo by blogu, který mě naplňuje. Takže moc děkuji!
:3
I LOVE YOU SOOOOOO MUCH!


Zůstávají:

Starší:
Perla- Sister (už dýl jsem o tom přemýšlela a rozhodnutí je takové :))
Carly-na nějakou dobu si tě asi přeřadím do Elite, doufám, že to náš vztah nijak nezmění :/ :)
ZuzQa a Anne- Elite (pokud se vrátíte jdete rozhodně zpět do Sister ;) )
LadyD-Normal (kdybys měla zájemo Elite, neni problém ;) )
Katerine- Sister (ty jsi moje sestra!)
Markeet123- Elite (sice jsi psala Normal, ale tvůjblog u měprostě do Elite patří :) )
Charlleen- Elite (Elite je Elite ;D)
MišQa- Elite (ráda jsem tě přeřadila do Elite ;))
D.- Elite
E.- Normal ( na blogu moc nejsi a myslím, že Normal je ideální :) )
Annie-Anny: Sister (tvůj blog začínám milovat víc a víc :) )

Nové:
Steeeva- Elite (tvůj blog miluju, neměla byh problém zařadit si tě rovnou do Sister)
Marie2624- Elite (máš dokonalej blog a jsi moc milá, Elite je prostě místo pro tebe :) )

Ty co jsem nenapsala už Affs nejsou,snad pochopíte :) (upřímně, stejně sem už nikdo z těch co jsem vymazala nechodí :D)

Musim se přiznat, že stále Affs sháním, takže pokud víte o nějakém blogu, který by mohl mít zájem napište prosím do komentů :)

Mám vás moc ráda!

Brunette girlDesign Dance

2. února 2014 v 11:21 | Brunette girl |  Ordered design
Už dlouho jsem kamarádce dlužila design :D (Ano, doteď musela trpět s vánočním :D) Jak moc krutá jsem?!
No a myslím, že se mi chtěla pomstít a vymyslela si téma tanec...What? :D To váně nešlo, prala jsem se stim celkem dlouho a , že by moje spokojenost byla 100%? Deni, příštěmě tolik netrap :D


STAV:zadaný|SPOKOJENOST: 87%|TÉMA:dance|PROGRAM:Pfsx

No tak je to opět něco trochu jiného :) Snad se líbí.

Brunette girl

Fanclubs